Yasin Midilli Koşusunda Yoldaş Sürprize İmza Attı

Adana Yeşiloba Hipodromu’nda Sonbahar – Kış Sezonu’nun son kupalı mücadelesi, merhum atçı ve yetiştiricimiz Yasin Milli adına düzenlenen (KV-7/DHÖW) koşuydu. 14 Nisan Pazar günü, gece yarışı programının 5. koşusu olarak gerçekleşen mücadele saat 19.30’da start aldı.Adana Yeşiloba Hipodromu’nda Sonbahar – Kış Sezonu’nun son kupalı mücadelesi, merhum atçı ve yetiştiricimiz Yasin Milli adına düzenlenen (KV-7/DHÖW) koşuydu. 14 Nisan Pazar günü, gece yarışı programının 5. koşusu olarak gerçekleşen mücadele saat 19.30’da start aldı.

Reklamlar

Yasin Midilli Kimdir ?

Adana doğumlu olan Yasin Milli, çiftçilikle uğraşmaktaydı. Çukurova Bölgesi’nin atçı ve yetiştiricilerinden biri olan Milli, güreş ile de özel olarak ilgilenmekteydi. Kendisini, anısına düzenlenen koşu vesilesi ile bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz.

Start çıkışıyla birlikte aldığı liderliği Koşunun favorisi Gümbürgümbür önünde son ana kadar koruyan Yoldaş Ahmet Çelik ile çizgiyi 2.16.08’lik bitiriş derecesi ve farklarda Baş – 3,5 Boy – 5 Boy şeklinde sonuçlanıp çizgiyi önde geçmeyi başardı.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir