14 Nisan Selim Pusat İzmir At Yarışı Tahminleri

Ustaoğlu son yarışlarında sürekli ikincilik basamağında yer alan safkanın talihi sonlarda terse dönüyor. Kimi zaman dişli rakiplerden kimi zamansa gücünün doğru kullanılmamasindan safkanın ben bu yarışta tempo vermeyi seven,bilen jokeyi ile kazanacağını düşünüyorum. Günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

Reklamlar

Hayta sorunları yüzünden yarış hayatına geç başlayan safkan geçen yarışında Jokeyin kurbanı oldu gibi bir şeydi. Panayır gibi İzmir gününde daha iyi jokey elbette bulunabilirdi ama sanırım geçen yarış atin üstüne fazla gidilmesi istenmiş ki bugün tekrar onunla start alıyor. Bu zor programlı günde ikinci ciddi sınavında Hayta bende bir adım öne çıkıyor. Sürpriz sevenler risk almak isteyenler plase çıkması muhtemel bu atı tek olarak değerlendirebilir..

Can Dadaş İzmir’in yeni Cemcem’i diye düşünülen safkan Kinowa’nin ekurisi yarışı suratlendirince bu durumdan ters etkilendi Dombra’nin da bitmek bilmeyen tacizlerini söylemeye gerek bile yok. Yarışa tempo verecek Can Dadaş’ın son yarışında Dombra arkasına yatmış durumda idi. Mesafede en iyi derece sahip olan safkanın gruba hayli hayli yetecek gücü var. Az atlı bu koşuda rahat birincilik elde etmesini beklediğim için günün bankosu olarak öneriyorum..

Lion Rose’nin anneden kardeşi İnvincibl Moon ve Reach The Top’un kardeşi Fresh Yourself hem jokeyleri hem de orijinleri göz önüne alındığında bu gruptan farkla ayrılıyorlar. Değişen jokeyleri ile kalitesini sahaya yansıyacak olan bu isimler ile bu koşu geçilebilir.

Prenses Sabrina tam bir çim atı olduğuna inandığım Sabrina kan hattının büyüklüğünü göstererek ekurisini mutlu edecektir zira safkanın üstüne son kum yarısından sonra gidilmedi. Ben safkanın etkili çim pist performansı ve çalışmaları aradan sonra ihmale gelmeyecek olduğunu gösteriyor2.ALTILIM
8.1.2.4.6.9
11.2.3.5.7
10.6.5.1.2
1-CAN DADAŞ
11.5/6.9.10
9.5.6

1.ALTILIM
1.3.4.6.8
2-USTAOĞLU
1.2
8.1.2.4.6.9
11.2.3.5.7
10.6.5.1.2

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir